Aidat Ödeme Rehberi

DERNEK AİDATI ÖDEME BİÇİMİ

İki şekilde üyelik aidatınızı ödeyebilirsiniz. Birincisi 1. seçenekte verilen mobil aidat sistemine abone olarak, ikincisi 2. seçenekte verilen derneğimizin banka hesap numarasına engeç 3 iş günü içerisinde havale yoluyla aidat bedelini göndererek üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

1.Mobil Aidat sistemi ile Turkcell yada Avea hatlı (vodafone hariç) cep telefonlarınız üzerinden aidatlarınızı her ay otomatik olarak tahsil edilebilir. Bunun için yapmanız gereken. Aşağıdaki mobil aidat üyelik formunu doldurarak cep telefonunuza gelecek mesajı "EVET" yazıp cevaplamanız gerekmektedir. Mobil aidat ile bir diğer üyelik biçimi ise Cep telefonu mesajına "OYP" yazarak 8071 numarasına göndermektir. (Aidat bedeli aylık 1 TL'dir. Yeni üye olanlardan 12 aylık peşin 12 TL aidat alınır. 12 ay sonra düzenli olarak aylık 1 TL cep telefonu faturanız yada kontürlü hattınızdan düşülür.)

 


 

 

 

2.Mobil aidat aboneliğini tercih etmeyenler yada VODAFONE aboneleri için aidat bedellerini aşağıda bilgisi verilen banka hesap numarasına yatırabilirsiniz.Aidat bedelinizi yatırırken açıklama bölümüne TC kimlik numaranız ve adınızı soyadınızı yazmayı unutmayınız. (Aidat bedeli yeni üye olanlar için 12 aylık peşin olarak 12 TL şeklinde yatırılmalıdır)

Banka: T.C. İş Bankası

İsim: ÖYP (Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı) Araştırma Görevlileri Derneği  

IBAN: TR700006400000144070155947

Hesap Türü: Vadesiz TL

Şube Kodu: 4407

Hesap No: 0155947

(Vodafone aboneleri mobil aidat sisteminden yararlanamamaktadır. üyelik giriş aidatlarını banka havalesi ile yatırmaları gerekmektedir.)

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret77923
Site Haritası