Üyelerimize Ücretsiz Araştırma Yöntemleri Semineri Fırsatı

Değerli ÖYP Araştırma Görevlisi,

Daha önce haber olarak bildirdiğimiz araştırma yöntemleri semineri için hazırladığımız İçişleri Bakanlığı Projesi'nin tarihi Ocak ayına kadar uzatılmıştır. Proje teslimi Ocak ayı, projenin kabul ve reddine ilişkin bilgi ise Nisan ayı içerisidne alınacaktır. Dolayısıyla aşağıda sözü geçen Araştırma Yöntemleri Semineri'ne bu yıl için katılım mümkün olamayacaktır. Ancak bu seminer her yıl düzenli olarak yapıldığı için 2014 yılı için aynı seminere katılım Proje onaylandığı tkdirde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Bunun dışında proje onaylandığı takdirde Mayıs ayı içersinde ÖYP ile ilgili Çalıştay vb. etkinlikler söz konusu olabilecektir. Bu etkinliklerin masraflarıda projeden karşılanması planlanmaktadır. PROJEYE İLİŞKİN ETKİNLİKLERDEN FAYDALANABİLMENİZ İÇİN DERNEK ÜYESİ OLMANIZ GEREKMEKTEDİR.

Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı (ÖYP) Araştırma Görevlileri Derneği; tüzüğümüzde belirttiğimiz amaçlardan “Ulusal ve uluslararası düzeyde söyleşiler, seminerler, konferanslar, kurslar ve çeşitli toplantılar (panel vs.) düzenlemek; bilim, eğitim ve kültürel alanlarda araştırmaya ve bilgilendirmeye yönelik her türlü faaliyette bulunmak” maddesi doğrultusunda, sadece üyelerimizin faydalanabileceği bir proje çalışması başlatmıştır. (Sadece üyelerin olma sebebi bunun bir proje olması ve içişleri bakanlığının sadece dernek üyelrinin kullanımına yönelik hibesidir)

2014 yılının ilk üç ayı içerisinde düzenlenecek olan ve kesin tarihi şuan belli olmayan, “Temel SPSS, İleri SPSS, Nitel Araştırma Yöntemleri, Akademik Yazım ve Lisrel Seminerleri” nden oluşan “Araştırma Yöntemleri Semineri” ne tüm üyelerimizin ücretsiz katılması için hazırlayacağımız projeyi İç İşleri Bakanlığı’na sunacağız. Proje kabul edildiği takdirde, projeyi teslim ederken isimlerini belirttiğimiz tüm üyelerimizin seminer katılım bedeli ve konaklama ücretlerini dernek olarak proje bütçesinden karşılayacağız.

Dernek üyeliği için tıklayınız!

 

ÖNEMLİ NOT: Bazı arkadaşlarımız tarafından dernek üyeliği ile resmi web sayfamıza üyelik karıştırılmaktadır. ÖYP Araştırma Görevlileri Derneği’ne üye olabilmek için halen bir üniversitede ÖYP kapsamında Araştırma Görevlisi olarak görev yapıyor olmak temel şarttır. Resmi web sayfamıza üyelik ile derneğimize üyelik farklı şeylerdir. Derneğimizin üyesi olmak için tıklayınız!Yorum Yaz - Arşiv   3392 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret77923
Site Haritası