Üyelik Aidatınızı Artık Mobil Aidat Sistemi ile Alıyoruz.

Değerli üyelerimiz

Cep telefonunuza gelecek mesaja 8071 e "EVET" yazarak cevaplamanız halinde üyelik aidatlarınız aylık düzenli olarak ödenmeye başlayacaktır. 10 TL 10 aylık peşin aidatını ödemeyen üyelerimizden 10 aylık peşin alındığı için 10 TL, 10 aylık peşin ödemesini yapan arkadaşlarımız ise 10 ayın sonunda bu sisteme dahil olacaktır. her iki durumdada EVET şeklinde cevabın cep telefonlarından gönderilmesi gerekmektedir.

Kontörlü cep telefonu kullanan üyelerimizin üyelik aidat tutarı, aylık TL sı kadar kontör hesaplarından düşülecektir.

Mobil aidat sistemi şuan için Turkcell ve Avea gsm operatörleri tarafından tahsil edilebilmektedir.Vodafone abonesi olanlar veya cep telefonlarına mesaj gelmeyenler. Aşağıdaki dernek hesabına aidatlarını göndererek (e-mail ile makbuzu size iletilecek) aidat ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir.

Banka: T.C. İş Bankası
İsim: ÖYP (Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı) Araştırma Görevlileri Derneği 
IBAN: TR700006400000144070155947
Hesap Türü: Vadesiz TL
Şube Kodu: 4407
Hesap No: 0155947

Üyelerimizin mobil aidat servisinden yararlanması için ekstra bir işlem yaptırmalarına gerek yoktur.Derneğimizce cep telefonunuza gönderilecek SMS cevaplanarak aidat ödemenizi kolaylıkla ve güvenle yapabilirsiniz. Aidatlarınız (her ay 1TL) cep telefonu faturanızdan otomatik olarak tahsil edilecektir.

Örneğin aylık 1 TL’ lik aidat ödemek isteyen bir abone, cep telefonu üzerinden ek bir vergi eklenmeden 1 TL’ lik bedeli öder.

- MobilAidat servisi ÖİV (Özel İletişim Vergisinden) muaftır.

- Nakit ödeme yapmaktan farkı yoktur.

Faturalı hat kullanıcıları ;

Ödeme tutarı, faturalı hat sahiplerinin faturasına yansır.

Ön ödemeli (Kontürlü) hat kullanıcıları

Ödeme tutarı, ön ödemeli (kontürlü) hat sahiplerinin TL hesaplarından düşer.

Üyenin, kendisine gelen mesajı EVET yazarak 8071‘ e göndermesi yeterlidir. Başka bir işlem yapmasına gerek yoktur.

NOT: Şu an da sadece AVEA ve TURKCELL kulanıcıları sisteme katılabilir.VODAFONE mobil ödeme hizmeti çok kısa bir süre sonra hizmete girecektir.

Derneğimizin varlığını,daha etkili ve güçlü olarak devam ettirebilmesi için aidatlarınızı ödemekte göstereceğiniz hassasiyete şimdiden teşekkür ederiz.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   5622 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret77923
Site Haritası