ÖYP Araştırma Görevlileri Üniversite Temsilcilikleri Belirleniyor..

Değerli ÖYP Araştırma Görevlileri,

Derneğimiz yönetim kurulunun 02.08.2012 tarihinde aldığı yönetim kurulu kararı ile bazı üniversitelerin temsilcilikleri belli olmuştur. Buna göre atanan temsilciler aşağıdaki gibidir:

Çağatay Yıldırım

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

Cagatay.yildirim@omu.edu.tr

Selçuk Topal

Ege Üniversitesi

Selcuktopal19832@gmail.com

Gülden Yorgancıoğlu

Karadeniz Teknik Üniversitesi

gulden.yorgancioglu@gmail.com

Selçuk Sarıkoç

Erciyes Üniversitesi

sarikocselcuk@erciyes.edu.tr

M. Burak Kaplan

Süleyman Demirel Üniversitesi

mburakkaplan@hotmail.com

Hasan Basri Savaş

Süleyman Demirel Üniversitesi

drhasanbasrisavas@hotmail.com

Kemal Çelik

Gümüşhane Üniversitesi

Kemal_celik19@hotmail.com

Yönetim kurulunca alınan bir diğer karar ise; bazı üniversitelerde temsilci sayısının iki kişi olarak belirlenmesidir. Yukarıda ki listede yer alan üniversitelerde görevlerini sürdüren ÖYP araştırma görevlisi arkadaşlarımızın dernek ile iletişim kurmak istedikleri her konuda ve üyelik başvurularında kendi üniversitelerindeki temsilci arkadaşlarımızla irtibat kurmasını arzu ediyoruz. 

Listede yer almayan üniversite temsilcilikleri, belirlendikçe haber olarak ve web sitemizin ilgili bölümlerinde duyurulacaktır. Üniversitesinde temsilci olmak isteyen diğer ÖYP araştırma görevlilerinin temsilci olabilmesi için derneğe üye olması gerekmektedir. Üyelik işlemlerini tamamlamanız için http://www.oyp.org.tr sitesinden edineceğiniz üyelik formu, nüfus cüzdanı fotokopisi ve bir adet vesikalık fotografınızlar 10 aylık peşin 10TL üyelik aidatınızı (makbuzu e-posta adresinize taranarak yollanacaktır) Anadolu Üniversitesi, Yunus Emre Kampüsü, Turizm Fakültesi 26470 / Eskişehir adresine posta yada kargo yoluyla yollamanız gerekmektedir. Ayrıca temsilciliği atanmamış üniversitelerdeki araştırma görevlilerinin üyelik başvuruları genel merkez üzerinden yapılmaya devam edecektir. Bilgilerinize sunulur.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2743 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret77923
Site Haritası