Kişibaşına 20+30 toplam 50000 TL aktarılacak

ÖYP bütçesinde Araştırma Görevlilerine kullandırılacak kişi başı 20+30 toplam 50000TL’lik bütçeyle ilgili olarak; ÖYP üniversitelerinin tamamı resmi yazışmalarını tamamlayarak YÖK’e teslim etmiş durumdadır. Bundan sonra YÖK’te kurul onayı sonrasında üniversitelere para aktarımları başlayacaktır. “Önümüzdeki hafta geliyor, şu gün geliyor” şeklindeki afaki bilgiler üniversitelerin resmi birimleri tarafından doğrulanmadığı için tamamen kulaktan dolma söylentilerdir. Ancak onayın son aşaması olan kurul onayına kadar gelinmesi, ödemenin yakın bir zamanda yapılacağını gösterebilir. Bunun dışında ODTU, Hacettepe gibi üniversitelere paranın aktarıldığı bilgisini kesin olarak size iletebiliyoruz. İyi Çalışmalar.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   3776 kez okundu

Yorumlar

Öyp Bütçesi     11/06/2012 22:24

Derya Anadolu Üniversitesi yazışmalarn tamamını tamamlamış. Kişilerin listesinide yollamış. Ancak para hala ellerine ulaşmamış. Sosyal bilimlerden Aysun hanım ve Strateji Daire Başkanlığında ÖYP'den sorumlu kişi Elvin Kupa ile bugün görüştük. Verdikleri bilgiler bu doğrultuda. Ancak çok yakın bir zamanda paranında ellerine geçeceğini söylediler.
Taki Can Metin

ÖYP Bütçesi     11/06/2012 18:25

Anadolu Üniversitesi'ne kaynak aktarımı yapılmış. Rektörlük ile görüştük sadece lisans sonrası doktora eğitimi alanların yazışma problemleri nedeniyle aktarılamadı, bunun dışındaki 60 arkadaşımızın kaynakları aktarılmış.
Misafir - Derya Orhan

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret77923
Site Haritası